DBS prusinovice s.r.o. - úvodní stránka

O firmě


 DBS Prusinovice s.r.o. je především výrobní společností rozdělující svou činnost do tří středisek : nábytek, služby, lékárničky. Podrobnosti a náplň činnosti jednotlivých středisek je popsána na jednotlivých stránkách středisek.

Cílem společnosti je poskytovat zákazníkům výrobky a služby v kvalitě, která dělá z výrobků předměty dlouhodobé spotřeby.

Při zakázkové výrobě se vždy snažíme vycházet z potřeb a finančních možností zákazníka. Nepatříme mezi kouzelníky, kteří nabízejí nejvyšší kvalitu a komfort za nejnižší cenu, ale snažíme se zákazníkům zhodnotit jejich prostředky do funkčního, trvanlivého a estetického výrobku. Chápeme obavu zákazníků, že jejich prostředky budou využity především pro vysoký zisk výrobce, proto naše cenové nabídky jsou vždy otevřeně zpracovány tak, že materiál a práce jsou od sebe odděleny, aby si mohl zákazník ověřit za jakých podmínek nakupujeme materiál a na kolik si ceníme vlastní práci.

U sériových výrobků se držíme podobných principů s tím, že cena je výrazně nižší, ovšem vykoupena nemožností na výrobku cokoli měnit, pak by se jednalo o zakázkovou výrobu. 

Komunikaci se zákazníkem považujeme za jednu z nejdůležitějších činností, protože právě dobrá komunikace vylučuje mnohá překvapení, rozmrzelost, nepochopení a jiné nepříjemné pocity, které k radosti z nákupu a používání výrobku  rozhodně nepatří. K tomuto účelu se snažíme poskytovat co nejvíce informací, aby Vaše rozhodnutí o pořízení výrobku bylo prosté jakýchkoliv pochybností.


Za společnost DBS Prusinovice s.r.o.

Ing. Jaroslav Karásek - jednatel.


aktuality  Aktuality:

DBS Prusinovice s.r.o.© 2008 DBS Prusinovice s.r.o.
všechna práva vyhrazena
realizace: w-software.com